Diğer Kullan At Sofra ve Sunum Malzemeleri

Kutlama salonlarının olmazsa olmazı elbette ki yiyeceklerdir. Her çeşit üretilen pasta ve kek çeşitleri yapılmalıdır. Bunun yanında elbette ki sunum şekli de olukça önemli bir konudur. Pasta, kurabiye ve diğer sunum içeriğinin daha hoş bir şekilde kutlama alanında sunum işleminin yapılması için çeşitli sunum malzemesi bulunuyor. İstenilen çeşitte sunum malzemesi, istenilen renklerde sipariş edilebiliyor. Sofra bezlerinden, kürdan ve tabak çeşitlerine ve diğer kullan at sofra ve sunum malzemeleri dahil olmak üzere istenilen sayıda siparişinin verilmesi mümkündür.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Galatasaray Kürdan
Pakette 8 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Galatasaray Pipet
Pakette 6 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Fenerbahçe Pipet
Pakette 6 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 23,49 TL KDV Dahil
Toplam 483 ürün görüntüleniyor.

Puantiyeli Masa Örtüleri

Son dönemlerde oldukça moda olan puantiyeli masa örtüleri istenilen boyutlarda üretilebiliyor. Ortalama olarak boyutları 137 ve 274 oranında olan masa örtülerinin istenilen her rengi mevcuttur. Kız ve erkek çocuklarına uygun bir şekilde üretilen bu masa örtülerinin kız ve erkek çocuklarına uygun olan renkleri bulunuyor. Minik yıldızlar serisi içerisine dahil olan masa örtüleri ise en çok rağbet görenler arasında yer alıyor.

Daha Şık Masalar

Masaların daha şık bir şekilde görünmesi için masa etekleri üretimi yapan firma, bu üretimler ile yiyecek sunumlarına ayrı bir hava katıyor. Masa eteklerini ister altın renginde isterseniz de fuşya renginde alabilme imkanınız bulunuyor. Bu üretimler her boyutta masaya uygun olacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede istediğiniz boyutta unum masası için kullanabilirsiniz. Kenar kısımlarının lastikli olması kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca hızlı bir şekilde yıkanıp kurutulabilir olması temizlik işlemlerinin daha kısa sürede tamamlanmasına destek oluyor.

Yıldızlı Mısır Kutuları

Mısır kutularının üzerinde bulunan karton baskılar için özel tasarımlar yapılıyor. Bu sayede sadece sunum masası değil çerez ve diğer yiyecekler için de güzel bir sunum şekli mümkündür. Mısır kutusu üzerinde bulunan minik yıldızlar ise kutlama alanının daha güzel görünmesini sağlıyor. Eğlenirken güzel bir stil yaratmak isteyen kişiler için büyük bir fırsat özelliği taşıyor.

Kutlama Sofrasında Çeşitli Aparatlar

Kutlamalar sırasında kullanılan tüm aparatlar birbiri ile uyum içerisinde olmalıdır. Bu sayede görünüş bakımından tamamlayıcı bir özelliğe sahip olurlar. Bu aparatlar firma tarafından isteye bağlı olarak istenilen renklerde arz ediliyor.

Aparatlar arasında;

  • Masaların daha hoş görünmesi için istenilen çeşitlerde masa örtüleri,
  • Masaların kenarlarına yerleştirilen kenar etekleri,
  • Kürdan çeşitleri,
  • Plastik veya karton üretim olan yıldızlı veya istenilen renkte sunum tabakları,
  • Kek standları,
  • Muffin kapsülleri.

 

Tüm bu içerikler ile hazırlanmış olan sofralar sunum içeriği açısından daha değerli bir özelliğe sahip oluyor. Firma daha hoş bir sunum masası için bu üretimleri sizlere sunuyor.

Kek Kapsüller İle Tatlı Sunumlar

Kek sunumları arasında en çok tercih edile muffin kapsülleri ile sunum işlemleri daha hoş hale geliyor. Kapsüllerin yanında ek olarak kürdanlar da eklenerek bir takım haline getirilmesi sağlanıyor. Kapsüller ortalama olarak 25 adet şeklindedir. Satılan her bir paket içerisinde 25 adet kapsül mevcuttur. İsteğe bağlı olarak metalik ya da karton olan kapsüller mevcuttur. Renkli olan kapsüller 50 adet şeklinde üretiliyor.

Neşeli Pipet Çeşitleri

Pipetler üretim şekilleri açısından her çeşitte seçeneğe sahiptir. Cinsiyete bağlı olarak tercih edilen pipet sayısı, satın alınan her bir paket içerisinde 6 adet olacak şekilde üretilmiştir. Pipetler erkek çocukları için özel olarak üretilmiştir. Fanatiği olunan büyük takımların logo ve etiketlerini barındıran pipetler fanatik erkek çocukları için tavsiye edilen aparatların en başında geliyor. Cars serisine ait olan resimlerin olduğu pipetler ise erkek çocuklarına ait doğum günü partileri için tavsiye edilen bir diğer pipet çeşidi. Kız çocukları için ise puantiyeli ve kırmızı renkli olan pipetler mevcuttur.

Yemek Yeme Aparatlarında Yenilik

Yemek yerken kullanılan çatal, bıçak ev kaşık takımlarında kullanılan renkler kutlamanın yapıldığı kişinin cinsiyetine uygun olarak seçilebilme özelliğine sahiptir. Her bir paket içerisinde toplamda 25 adet çatal, bıçak veya kaşık bulunuyor. İstenilen renklerde alabileceğiniz bu aparatlar istediğiniz şekilde bir kutlama yapmanız için oldukça uygun fiyatlar ile satılıyor.

Temalı Masa Örtüleri

Masa örtüleri direk olarak en çok dikkat içerik olmalarından dolayı angry birds, barbie ve minik yıldızlar baskılı olarak üretilmiştir. İstenilen cinsiyete uygun baskıda olan temalar tercih edilebilir.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.