Cinsiyet Belirleme Parti Setleri

Son günlerin en moda partilerinden birisi olan cinsiyet belirleme partisi, en değerli anların yaşandığı partilerden birisi. Doğacak olan bebeğinizin kız veya erkek olduğunu bu parti sayesinde hem öreniyor hem de çevrenize duyuruyorsunuz.

Partideki heyecan oldukça fazla oluyor ve herkes meraklı bir bekleyişe giriyor. İşte tam da bu beklentileri karşılayabilmek için unutulmaz bir parti hazırlamaya ne dersiniz? Partici' den alacağınız cinsiyet belirleme parti setleri ile partinizi daha da heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Yeni doğacak olan bebeğinize o doğmadan unutamayacağı hatıralar biriktirmek artık Partici ile çok kolay. Sizlerin de bu parti sayesinde bebeğinizin cinsiyetini öğrenirken daha heyecanlı olmasını istiyoruz ve bu anları ölümsüzleştirmeniz de yardımcı oluyoruz. Partici sayesinde unutulmaz bir cinsiyet belirleme partisi hazırlayın.

Sırala
Görünüm:
109,90 TL
Paket Fiyatı : 99,90 TL KDV Dahil
%9 indirimli
109,90 TL
Paket Fiyatı : 99,90 TL KDV Dahil
%9 indirimli
185,87 TL
Paket Fiyatı : 169,90 TL KDV Dahil
%9 indirimli
201,95 TL
Paket Fiyatı : 184,09 TL KDV Dahil
%9 indirimli
218,33 TL
Paket Fiyatı : 199,90 TL KDV Dahil
%8 indirimli
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Erkek ve Kız Parti Setleri -  Kız Mı Erkek Mi Partileri!

Cinsiyet belirleme partilerinde süsleri alacak kişinin cinsiyete göre süsler alması gerekiyor. Bu yüzden iki ayrı set çeşidi bulunuyor ve bu iki setten birisi alınıyor. Partici sizin için iki seti de en güzel haliyle hazırlıyor ve sizlere sunuyor.

Bu parti setlerinin çeşitleri;

 • Cinsiyet belirleme seti (kız)
 • Mega cinsiyet belirleme seti (kız)
 • Cinsiyet belirleme seti (erkek)
 • Mega cinsiyet belirleme seti(erkek)

Bu set seçenekleri arasından istenilen çeşitler seçilebilir ve böylece cinsiyet belirleme partisi unutulmaz hale gelebilir. Alınacak olan setlere kişiler siteden bakarak karar verebilir ve alışveriş yapabilir.

Setlerin İçerisinde Neler Var?

Partici hazırlamış olduğu setlerin içerisine parti için gereken tüm cinsiyet belirleme süslerini koyuyor.

Bu setlerin içerisinde erkek veya kız olduğunu gösterecek şu malzemeler var;

 • 1 adet mavi/pembe konfetili pinyana
 • 1 adet siyah balon mavi/pembe konfetili
 • 10 adet mavi/pembe lateks balon
 • 1 adet püsküllü perde
 • 1 adet metalize mavi/pembe püsküllü perde
 • 1 adet mavi/pembe konfeti
 • 6'lı erkek mi kız mı süs seti

Bir setin içerisinde yer alan tüm bu malzemeler ile partiyi eksiksiz kılmanız ve partinizin çok konuşulacak olmasını sağlamanız mümkün. Tek yapmanız gereken Partici cinsiyet belirleme setlerinden almak ve partiyi hazırlamak.

Cinsiyet Belirleme Partisi Hazırlarken

Cinsiyet belirleme partisi hazırlarken ilk olarak partinin kurulacağı ortamı seçmelisiniz ve ardından bu alanı partiye uygun hale getirmelisiniz. Süsleri koyacağınız yeri seçerken dikkatli olmasınız örneğin balonu süslerin ortasında tutabilir ve iki tarafına geçerek patlatabilirsiniz. Konuklarınızın sizi rahatlıkla görebilmesi için masa koymamanız daha iyi fakat süslü bir masa olsun isteyebilirsiniz.

Böyle bir durumda masanızın yüksek olmamasına özen gösterirseniz hem sizin için hem de konuklar için daha iyi olacaktır. Etrafa yayılan süsler sayesinde öğreneceğiniz cinsiyetin heyecanını artırmak için Partici' den cinsiyet belirleme setlerini almayı unutmayın. Siz ve konuklarınız unutulmayacak cinsiyet partisini Partici ile yaşayın.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.