Arabalar Cars Parti ve Doğum Günü Malzemeleri

Erkeklerin arabalara olan ilgisi küçük yaşlarda başlamaktadır.  Özellikle doğum günü gibi özel günler için oldukça fazla tercih edilen seçenekler arasında arabalar ile ilgili olan çizgi filmler ve kahramanlar yer almaktadır. Bunlardan en fazla ilgi gören ise Cars çizgi filmidir.  Partici'de bulunan Cars parti malzemeleri işte tam olarak erkek çocukların ilgisini çekecek tarzda üretilmektedir. Erkek çocuklarının ilgi odağında olan arabalar birçok seçenek ile partilerinizi renklendirecektir.

Sırala
Görünüm:
Cars 2 Kağıt Peçete
Pakette 20 Adet
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,49 TL KDV Dahil
Cars 3 Bayrak Afiş
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 25,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 24,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 25,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Cars Kek Standı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Partici'de Bulunan Cars Doğum Günü Ürünleri

Doğum günleri ve özel kutlamalarınız için her bir detayı düşünen Partici arabalar serisi ile çocuklarınızı çok mutlu edecek. Sıradan bir doğum günü yerine platformda yer alan birbirinden eğlenceli araba ürünleri ile fark yaratacaksınız.

Partici'de yer alan araba seçenekleri ise şunlardır;

  • Cars sofra ürünleri
  • Cars görselli dekor ve süsleme ürünleri
  • Cars Baskılı Balon ve afişler
  • Cars Kişiye Özel Parti Malzemeleri
  • Cars Davetiye seçenekleri

Gibi daha birçok ürün Partici tarafından beğenilerinize sunulmaktadır. Platform üzerinden ürünleri inceleme ve karar verme imkanınız mevcuttur.

Cars Temalı Sofra Ürünleri

Kağıt peçete, bardak, tabak, masa örtüsü, kek standı, mısır kutusu, kürdan, pipet gibi oldukça farklı sofra ürünleri arabalar temasıyla dizayn edilmektedir. Partinizde her detayın ayrıntılı bir şekilde düşünülmesi sizi ve misafirlerinizi çok mutlu edecek. Partici'de tüm parti ile ilgili detaylar ince ince düşünülmektedir. Arabalar teması ile oluşturulmuş olan sofra ürünleri sayesinde hiçbir ayrıntı atlanmayacak. Kürdandan mısır kutusuna kadar masada olması gereken tüm ürünler arabalar Görseli ile renkli hale gelecek. Bu kutlamada herşey kusursuz ve farklı olacaktır.

Araba Görseli Bulunan Dekor ve Süslemeler

Bu özel gününüz için Partici tüm dekor ve süsleme ürünleri de düşündü. Arabalar temalı bayrak çeşitleri, arabalar baskılı balonlar, oda afişi, tavan süsleri çeşitli boyutlara sahip etiketler ile tüm detaylar arabalar ile renklenecek. Görseller ile parti temanız bir bütünlük oluşturacak. Kutlama yapacağınız mekan bu dekor ve süslemeler ile harika bir görüntüye kavuşacak.

Tüm misafirleriniz partiniz için bu kadar fazla detayın bir arada düşünülmesi den dolayı beğenilerini gizleyemeyecekler. Sıradan kutlamaların tam tersi sizin ev sahipliğini de gerçekleşecek olan bu organizasyon herkesin beğenisini kazanacak. Partici'nin sunmuş olduğu ürün seçenekleri ile oldukça farklı ve eğlenceli süslemeler partinize eşlik edecek.

​​​​​Partici Tüm Özel Anlarınızda Sizinle

Tüm özel günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ne varsa hepsi için Partici'yi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı sofra ürünleri, gösterişli dekorlar, sıra dışı Kostüm ve aksesuarlar, rengarenk parti malzemeleri ve kişiye özel tasarımlar ile birçok farklı ürünü Partici'de bulmanız oldukça kolay. Siz sadece kutlamalar için mekan seçimini ve misafirlerinizi belirleyin.

Diğer Detaylar Partici tarafından sizin için hazırlanacaktır. Herkes tarafından beğenilecek ve çok konuşulacak bir organizasyona imza atmak Partici var ise çok basit. Siz hayalinizdeki konsepti belirleyin ve platforma bir göz atın. Uygun fiyatlı, birbirinden renkli ve farklı, kaliteli birçok parti malzemesi sizin için Partici'de yer almaktadır.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.