Yılbaşı Hazır Ağaç Setleri

Yeni yılın yaklaştığı günler herkese umut verir. Kapalı mekan eğlencelerinin buluşma noktası olan yılbaşı hazır ağaç setleri kolay kurulumları ve şık kombinleri ile unutulmaz anıların birikmesine imkan sağlar. Akılda kalıcı yılbaşı konseptlerinin özenle seçilmesi ve zengin görsellerle desteklenmesi eğlencenin dozunu artırır. Siz de hemen şimdi Partici.com.tr adresini ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun ürünleri aynı anda görebilir ve tek tıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Görünüm:
296,13 TL
Paket Fiyatı : 249,89 TL KDV Dahil
%16 indirimli
115,83 TL
Paket Fiyatı : 99,90 TL KDV Dahil
%14 indirimli
190,13 TL
Paket Fiyatı : 169,90 TL KDV Dahil
%11 indirimli
135,43 TL
Paket Fiyatı : 119,90 TL KDV Dahil
%11 indirimli
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Eğlenceli Bir Yeni Yıl Konsepti Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz!

Yılbaşı ağacı ve süsler, eğlenceli bir yeni yıl konseptinin vazgeçilmezleridir. Balondan konfetiye, renkli süslerden Noel Baba figürüne kadar zengin bir ağaç, altına konacak hediyelerle anlam kazanır. Parti konsepti belirlendikten sonra uygun renk ve malzeme seçimiyle keyifli bir ağaç köşesi kurulabilir.

  • Cam süsler

  • Renkli toplar

  • Tüylü figürler ve

  • Işıklar

Özenle hazırlanacak ağaca görsel zenginlik katar. Yılbaşı ağacı, süsleme topları, kozalak, Noel Baba figürü, LED ışık, sim ve zincire dizili süsler eşliğinde ağacınızı zevkinize uygun olarak keyifle hazırlayabilirsiniz.

Hayalini Kurduğunuz Bir Yılbaşı Partisi Süsleri Partici'de!

Ev, ofis ya da kapalı mekanlarda kutlanacak bir yılbaşı partisi, eğlencenin başlangıcı ve aynı zamanda buluşma noktasıdır. Farklı yaş grupları için seçilecek farklı büyüklükteki ağaçlar, genel olarak cam önü ya da şömine yanına yerleştirilir. Sağlam bir zemin üzerine yerleştirilecek ağaç ayakları, dalları düzenlendikten sonra süslemeye hazır hale gelir.

Tek bir renk üzerinden gidilebilecek süs seçimi karışık olarak da tamamlanabilir. Her yıl yeniden kullanıma uygun olarak hazır ağaç ve süs setleri, hoş sürprizlerin yaşanmasına vesile olur. Ağaç önünde buluşan parti katılımcıları sıcak sohbetler eşliğinde gelecekten beklentilerini birbirlerine anlatabilirler. Kalabalık partiler ya da ev buluşmalarında yılbaşı ağacının altı yeni yılın ilk saatlerinde açılacak hediye paketlerinin bir arada durması için de alan yaratır.

Kutlamalar Öncesi Hazırlık Listesi!

Eksiksiz bir parti için doğru ve kapsamlı bir liste hazırlamak gerekir. Seçilen parti mekanına uygun olarak;

  • Katılımcı listesi
  • Hediye listesi
  • İkram listesi
  • Kıyafet seçimi yapılmalıdır.

Partinin odak noktası ve en keyifli alanı olan yılbaşı ağacı, hem boyutu hem de görsel zenginliğiyle herkes tarafından beğeni toplayacak şekilde hazırlanmalıdır.

Partici ile Yeni Yılın İlk Saatlerine Özel Eğlence

Yaratıcı ve eğlenceli bir parti için her bir detayın eksiksiz olarak hazırlanması gerekir. Bu aşamada dikkat çekecek olan yeni yıl setleri hayat kolaylaştırır. Davet konseptine uygun olarak yapılacak hazırlıklar kapsamında kullan-at ürünlerden ışıklandırmalara, yılbaşı kostümünden dekor ve süslemelere kadar aradığınız her şeye oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz.

Özel günlerin akılda kalıcı anılarla taçlanmasını sağlayan hizmetlerimiz sayesinde siz de her türlü eksiğinizi tamamlayabilir ve sadece hazırlıklarınıza odaklanabilirsiniz. Zengin ürün seçenekleri ve kategoriler arasından yapacağınız keyifli bir online alışveriş ile eksiksiz bir ev sahipliği yapabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.