Görünüm:
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,48 TL KDV Dahil
Pasta Volkanı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 4,59 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Tel Maytap 10'lu
Pakette 10 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Volkanlar ve Maytaplar

Özel günlerin ve anların ambiyansını değiştiren malzeme denilince elbette ki akla volkanlar ve maytaplar gelir. Parti ve kutlamaların vazgeçilmez bir parçası olan bu kutlama malzemelerini, partici.com.tr sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Volkan ve Maytapların şekli silindir ve koni şeklinde üretilmektedir. Kutlama anlarında yakılmasıyla birlikte havaya doğru güçlü bir ateş çıkararak ortamın havasını bir o kadar değiştirmektedir.

Böylelikle fotoğraf ve video çekimleriniz için harika bir parti malzemesi olmaktadır. Harika kareler yakalamanıza ve fotoğraflarınızı oldukça güzelleştirecektir. Partici.com.tr sitemizde birçok çeşidi bulunan volkan ve maytap parti malzemelerimizle tüm davetli eş dostlarınızı hayran bırakacaksınız. Birçok farklı renk ve boyutları bulunmaktadır.

Kutlama organizasyonunuza göre herhangi bir çeşidini Partici aracılığı ile tercih edebilirsiniz. Peki, nedir bu volkan ve maytap çeşitleri şimdi birlikte göz atalım.

Volkan ve Maytap Çeşitleri

Partici sitemizde birçok çeşidi ile ihtiyacınız olan malzemeyi seçerek eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Volkan ve maytap çeşitleri;

  • Pasta içi Volkan ve Maytaplar,
  • Zemine koyulabilen Yer Volkanları,

Şimdi detayları inceleyelim.

Pasta İçin Volkan ve Maytaplar

Tüm doğum günleri, yıl dönümleri, düğün, nişan, sevgililer gibi şık ve özel organizasyonlarında mutlaka tercih edilmesi gereken parti malzemeleri arasındadır. O gün için tasarlanan pastaları en şık elbette ki pasta maytaplarıdır. Oldukça renk ve hareket katan pasta volkanları hemen hemen 30 sn. boyunca yanarak kıvılcım görüntüsü ile göz kamaştırmaktadır.

Zemine Koyulabilen Yer volkanları

Neredeyse tamamen aynı amaçla kullanılabilen yer volkanları ile tüm özel günlerinizde 1 numaralı malzemedir. Farklı renk ve çeşitlerde, farklı boyut ve zamanlarda ayarlanabilen yer volkanları ile tam donanımlı organizasyon hazırlamış olacaksınız! Yer volkanları ile ortamın rengini değiştirerek adeta görüntü şovu yapabilirsiniz. Ayrıca parti malzemeleri arasında en çok kullanılan ürünler arasındadır.

Partileri Şova Çeviren Volkan ve Maytaplar

Partici.com.tr sitemizde birçok çeşidi bulunması ile parti kutlama konseptinize uygun volkan ve maytapları bulmanız oldukça kolaydır. Peki, sitemizde hangi çeşitleri bulunmaktadır?

Detaylarıyla aşağıda ekliyoruz.

  • Dış mekan organizasyonu için volkanlar ( 3cm ),
  • Dış mekan organizasyonu için farklı boy Volkan ( 4cm-5cm),
  • İç mekan için tasarlanmış dumansız şekilde volkanlar (3 cm ),
  • Kutlamaların vazgeçilmesi olan pastalar için pasta volkanı,
  • Paket şekilde daha minimalize edilmiş tel maytaplar,

Partici.com.tr sitemizden daha detayları inceleyerek daha kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Görüntü ve renk olarak harika bir ortam yaratmaktadır ancak dikkat edilmesi gereken birkaç noktası da bulunmaktadır. Peki, nedir bunlar hemen aktaralım.

Volkan ve Maytaplar Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Bu tarz ürünler kullanılırken mutlaka etrafında herhangi bir şey olmamalıdır. Güçlü kıvılcımları ile kolaylıkla alevlenmesi ile istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak doğru kullanım ile unutulmayacak harika anılar oluşturabilirsiniz. Bunun için partici.com.tr sitemize girerek tüm ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Bizi tercih eden herkese teşekkürler!

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.