Görünüm:
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,48 TL KDV Dahil
Pasta Volkanı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 4,59 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,90 TL KDV Dahil
Tel Maytap 10'lu
Pakette 10 Adet
Paket Fiyatı : 5,89 TL KDV Dahil
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Volkanlar ve Maytaplar

Özel günlerinizin vazgeçilmez parçalarıdır Volkanlar ve Maytaplar. Silindir veya konik yapıda üretilen volkanlar yakılması ile birlikte yerden yukarı doğru farklı boyutlarda kıvılcım fışkırtarak çok güzel kareler yakalanmasına olanak tanıyan parti malzemeleridir. Farklı renk ve boyutlarda yananları vardır. 

Volkan ve Maytap Çeşitleri

Pasta Maytapları ve Volkanları

Doğum günü, evlilik yıldönümü, düğün, nişan gibi organizasyonların vazgeçilmezi bir pastadır. Tabi ki bir pastanın da olmazsa olmazı pasta maytabıdır. Organizasyonunuza renk katacak olan en güzel ürünler arasında yer alan pasta volkanları yaklaşık 30 sn boyunca ve 50 cm yüksekliğinde kıvılcım çıkartan parti ürünleridir. Kullanımı olcukça basittir. 

Yer Volkanları

Doğum günü, evlenme teklifi, düğün, nişan, kına gecesi, evlilik yıldönümü gibi bir çok organizasyonlarda sıklıkla kullanılan parti malzemeleri olan yer volkanlarının, farklı renk çeşitleri ile birlikte, farklı boyutlarda ve sürelerde yanan çeşitleri bulunmaktadır. Ortalama 3-6m yükseklik arasında ve 30-180 sn arasında yananları bulunmaktadır.  Yer volkanları karşılıklı kullanılarak çok güzel görüntüler elde edilebilir. Kullanıldıkları ortama gösterişli bir görüntü katan en çok kullanılan proteknik ürünler arasında yer almaktadırlar. 

Volkan ve Mayraplar Nasıl Kullanılır?

Volkanların ve mayrapların fitilli olanları bulunmakla beraber fitilsiz olanları da bulunmaktadır. Fitil bulunan ürünlerde fitilin ateşlenmesi ile ürün yakılabilirken, bulunmayanlarda ise, en uç noktalarında ince bir kağıt ile kaplı olan toz kısmına ateş değdirilmesi ile kullanılabilir. Dilerseniz bu ürünler için üretilmiş otomatik ateşleme sistemlerini de kullanarak ister aynı anda isterseniz de gruplandırarak sıra sıra ateşleyebilirsiniz. 

Volkan ve Maytaplar Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Bu ürünler kullanılırken kesinlikle etrafta kolay alevlenebilir bir madde bulunmadığından emin olunmalıdır. Oldukça fazla kıvılcım çıkartarak yanan bu ürünlerin kapalı ortamda kullanılması tavsiye edilmez. Kapalı ortamlar için özel üretilen çeşitleri mevcuttur. Ateşlenmesi mümkün ise uzaktan ateşlemeli sistemler ile yapılmalıdır. Mümkün değil ise ürün dışarı doğru tutularak kesinlikle vücuda doğru tutulmadan alevlendirilmelidir. 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.