Sevgililer Günü Mumları

Özel günler ve sürpriz organizasyonların vazgeçilmezi olan sevgililer günü mumları ortama romantizm katar. Farklı renk, boyut ve adette kullanılacak olan mumlar, karşınızdaki kişiye verdiğiniz değerin de bir yansımasıdır. Mum çeşitleri sadece mekan süsü olarak düşünülmemeli aynı zamanda kalıcı bir hediye alternatifi olarak da görülmelidir.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
59,89 TL
Paket Fiyatı : 54,89 TL KDV Dahil
%8 indirimli
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Toplam 67 ürün görüntüleniyor.

Bardak Mumlar

Erkek bıyığı, kadın dudağı görselli veya LOVE yazılı bardak mum çeşitleri, özel günler için kalıcı bir hatıradır. Ofis, ev, masa başı ya da kitap okuma alanını süsleyecek olan bardak ürünler, yakıldığı zaman kir bırakmaz. Kullanıldıktan sonra da hatıra olarak değerlendirilecek bardak form, farklı yaş ve zevklerden yetişkinler için uygundur.

LED Tealight Mumlar

Süslemelerde dekoratif amaçlı olarak kullanılacak küçük&büyük, kırmızı&beyaz LED tealight mumlar;

  • Açık havada sönme ya da
  • Ateşle tehlike yaratma özelliği göstermez.

Gümüş, altın renkli tealight mumlar ya da kalp formundaki ürünler özel günlerde ve yılbaşı gecesinde tercih edilebilir.

Şamdan Mumları

Şamdana yerleştirilmek üzere hazırlanan mumlar, özellikle masada kullanılır. İlk buluşma, yıl dönümü ya da evlilik teklifinde bulunulacak mekana yerleştirilecek olan mumlar, farklı renk, kalınlık ve uzunlukta üretilir. Parti mekanının aydınlatma malzemesi ihtiyacını karşılamak için Partici ürünlerine bakabilir ve ihtiyacınızı zengin ürün çeşitleri arasından tek tıkla karşılayabilirsiniz.

Yüzen Mumlar

Paket içinde satılan yüzen mumlar, geniş bir kaba birden fazla olarak yerleştirilebilir. Su üstünde yüzen mumlar ortama huzur katar. Paket içinde satılan ürünler eridikçe yerine yenisi yerleştirilebilir. Aynı şekilde özellikle kullanıldıkları ortama vanilya kokusu veren küçük mumlar da sadece özel günlerde değil, yemek kokusunun giderilmesi için de yakılabilir.

Çubuk Mumlar

Düz ya da kalp forma sahip olan çubuk mumlar, sönmeye özelliğe sahiptir. Pasta üstüne de yerleştirilebilecek olan mumlar, eğlencenin dozunu artırır.

  • Mesajlı

  • Metalik şekilli

  • Sönmeyen

  • Müzik temalı

  • Klasik

pasta mumlarını online sipariş ile kolayca satın alabilirsiniz.

 

Parti hazırlıklarının tamamlanmasını sağlayan yardımcı ürünleri mağaza mağaza dolaşmadan oturduğunuz yerden seçme şansı tanıyan partici.com.tr hizmetleri müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenir.

Mumla Yeşeren Umutlar!

Mumlar sadece doğum günü pastasını değil, her organizasyonu renklendirir ve ısıtır. Mumla yeşeren umutlar, ortamdaki motivasyona da olumlu katkı sağlar. Sevgililer gününe özel olarak hazırlanan kalp şeklindeki mumlar, farklı mekanlarda kullanılarak kutlama heyecanının devam etmesi desteklenebilir.

  • Bu güne özel yardımcı aksesuarlar ve süslerle desteklenecek olan sofralar,
  • Kırmızının ihtişamıyla farklı bir atmosfer yaratılmasında etkili olur.

Ortamda yaratılmak istenen ambiyansa uygun olarak seçilecek ürünler ve hediyeler Sevgililer Gününün yılın diğer günlerine yansıması için de kullanılabilir. Mutluluğu destekleyecek olan her hazırlık için satın alma kararı vermeden önce Partici adresini ziyaret ederek belirlediğiniz temaya uygun olarak eksiklerinizi karşılayabilirsiniz.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.