Bayraklar

Özel günlerde kutlama yapılması o güne verilen değerin kanıtıdır. Sevildiğini bilmek, önemsendiğini hissetmek, anı yaşamakla gerçek hale gelecektir. Bu düşünceyle yola çıkarak, senin için özel olan her gün için parti düzenleyebilirsin. Üstelik Partici sayesinde kutlamanı çok ucuza mal edebilirsin. Platformumuzda her kutlamaya tarz katacak ayrıntılar sunuyoruz. Sitemizde yer alan bayraklar ile partinle fark yaratabilir, davetlilerine hoş anlar yaşatabilirsin.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 22,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,90 TL KDV Dahil
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Okul Partilerinin Vazgeçilmez Parçası

Okulunda özel bir parti vermek istiyor ve bu partinin resmiyete uygun olmasına özen gösteriyorsan bayraklı parti süslemelerini kullanabilirsin. Sitemizde yer alan bayrakları kullanarak, sınıfını bayraklarla donatabilirsin. Öğretmenlerin için arkadaşlarınla bir parti düzenlemek istediğinde bayrak süslerini kullanmak, çarpıcı bir görsellik sağladığı gibi, maneviyata verdiğin önemi de ortaya çıkaracaktır.

Sitemizde;

  • Asma Türk bayrakları,
  • Zincir süslü Türk bayrakları,
  • Yelpaze süslü Türk bayrakları en güzel okul partileri için sunuluyor.

En beğendiğin bayrak süslerini sitemizde bulabilirsin.

Resmi Gün Ve Bayramlarda Unutulmaz Kutlamalar

Resmi bayramlarda okul, ev ve iş yeri gibi birçok mekanda süslemeler yapılır. Bu bayramlar birlik ve beraberliğin anlamını içerir. Cumhuriyet bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı gibi tüm bayramlar için platformumuzda bayraklar bulunuyor. Sınıfın için en güzel süs bayraklarını sitemizden seçebilirsin.

Yılbaşında Bayraklı Süsler

Yılbaşlarında okullarda farklı eğlenceler yapılır. Okul ve sınıfların süslemesi bayraksız yapılmaz. Sınıfı süsleme görevi sana verildi ve nasıl yapman gerektiğine yönelik hiçbir fikrin yoksa Partici'de sana yol gösterecek birçok seçenek bulunuyor. En güzel Türk bayraklarını makul fiyatlarla satın alabilir ve diğer sınıfları kendi sınıfına hayran bırakabilirsin.

Öğretmen masasını farklı bayraklarla süsleyebilir, petekler için ayrı şekilde süs bayrakları seçebilirsin. En gösterişli parti bayrakları için platformumuzu inceleyebilirsin. Resmi bayramlara en özel değeri vermek için müsamere yapılacak her alan için farklı ve gösterişli bayrakları seçebilirsin. Fiyatı uygun olan bayraklardan satın alarak, her tarafı bayrak süsleriyle donatabilirsin.

Asker Gecelerinde Bayraklı Süsler

Ülkemizde asker eğlenceleri en anlamlı eğlencelerden biri olurken, bu eğlencelere en yakışan süsleri ise bayrak süsleri oluşturuyor. En güzel bayrak süsleri, farklı detaylarla bezeli olarak Partici'de yer alıyor. Her türlü parti için parti malzemesi bulunan sitede, anlamı ve saygınlığı farklılık ifade eden bayraklar bulunuyor.

Asker geceni bir şölene dönüştürmek için bayrak temasını yansıtabilirsin. Tüm mekanlarda bayrak süsü kullanabilir, bayrak motiflerine davetlilerini hayran bırakabilirsin. Türk bayraklı zincirli süsler ile kutlamana anlam katabilir, davetlilerine bayrak sevgini kanıtlayabilirsin.

Yelpazeli bayrak ürünümüzle daha orjinal bir görüntü tasarlayabilir, en güzel fotoğrafları bu süslerin bulunduğu alanda çektirebilirsin. Güzel bir anı, hoş görseller, tarz bir asker eğlencesi için platformumuzda bulunan diğer aksesuarları inceleyerek, en ucuz fiyat skalasıyla satın alabilirsin.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.