Partinizin Rengini Seçin

Eğlencenin yeni trendi olan konsept partiler, renkleriyle atmosferi etkiler. Gün içinde ya da gece boyu süren partiler, günün anlam ve önemine uygun malzemelerle daha zengin hale gelir. Siz de partinizin rengini seçin ve hazırlıklarınızı partici.com.tr üzerinden tek tıkla tamamlayın!

Görünüm:
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 23,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 23,49 TL KDV Dahil
Toplam 323 ürün görüntüleniyor.

Kullan-At Malzemelerin Organizasyondaki Yeri

Kusursuz, eksiksiz, enerjik ve en önemlisi samimi bir parti için hazırlıkların eksiksiz olarak yapılması gerekir. Parti mekanından partinin yapılacağı saate, özel günlerden başrol oyuncusuna kadar pek çok etkenin bir arada göz önünde tutulması gereken hazırlıklar davetli sayısına uygun olarak tamamlanmalıdır. En popüler parti konseptleri üzerinde etkili olan renkler, ev sahibinin tercihlerine uygun olarak şekillenir.

Parti verirken çok kalabalık kitlelerin bir araya gelmesine gerek yoktur. Samimi arkadaşlar bir araya gelerek unutulmaz anılar biriktirebilirler. Parti türüne göre seçilecek malzemeler, davetlilerin yaş ortalaması ve statüleri göz önünde tutularak satın alınmalıdır.

Yılbaşına Özel Sofralar

Yaklaşan yılbaşına özel sofralar kurarak sıcak sohbetlerin eğlenceye eşlik etmesi sağlanabilir.

 • Altın
 • Gümüş
 • Beyaz
 • Kırmızı sofralar bu özel gün ve gecede mekana şıklık katar.

Kendi içinde bütünlük sağlayan kullan-at ürünler, hazırlıkların ve parti sonrası temizliğin daha kolay bir şekilde tamamlanması için ideal seçimlerdir. Masa örtüsünden tabaklara, bardaklardan peçetelere, hatta servis ürünlerinden kürdan seçimine kadar aynı renklerde yapılarak konsept bir parti hazırlığı tamamlanabilir.

Doğum Günü Partileri

Doğum gününe özel olarak yapılan hazırlıklarda yaş önemli bir kriterdir. Yapılacak malzeme seçimi, menü tercihi ve konsept tamamen doğum günü sahibinin alacağı yaş ve statüsüne uygun olarak belirlenmelidir.

 • Bebek
 • Çocuk
 • Genç ve
 • Yetişkinler

İçin yapılacak organizasyonlarda en az renk kadar önemli olan bir diğer konu desen ve karakter seçimidir. Taraftar ürünlerinin yanı sıra doğum günlerinde en çok tercih edilen renkler arasında; pembe, mavi, sarı, yeşil ve beyaz sayılabilir.

Yetişkin Partileri

Yetişkinler için verilen partiler farklı sebepler içerir. Büyüklere eğlence, mezuniyet, bekarlığa veda veya yeni iş için verilen partilerde şık detayların daha ön planda durması istenir. Lacivert ve morun ön plana çıktığı organizasyonlarda yeşil ve fuşya da tercih edilir.

Renk seçiminin etkili olduğu parti malzemeleri arasında en önemli yer sofra ürünleri ve kullan-at parçalardır. Dekoratif süslemelerin yanı sıra eğlencelik detaylarda da parti konseptine uygun renk seçimleri yapılmalıdır. Yaklaşan parti tarihi heyecanın tavan yapmasına neden olsa da partici.com.tr ürünleri eşliğinde kusursuz bir organizasyon gerçekleştirilebilir.

 • 18 yaş
 • 30 yaş
 • 40 yaş
 • 50 yaş
 • Emeklilik

İçin verilecek partilerde mevsim şartları göz önünde tutularak renk seçimi yapılabilir. Işıltılı ürünlere ek olarak daha ağır ve göz yormayan renkler de tema olarak seçilebilir.

Kullan-At Ekonomik Sofra Setleri

Kullan-at ekonomik sofra setleri 25 kişiliktir. Paket içeriği 146 parça üründen oluşur. Tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık, peçete ve masa örtüsünden oluşan setler, farklı renk tercihlerine özel olarak hazırlanmıştır. Konsepte uygun olarak tek renk tercihi yapılabileceği gibi, benzer tonlar bir arada kullanılarak ortamın enerjisi çeşitlendirilebilir.

Sofra setleriyle birlikte kullanılacak ve partiye ayrı bir hava katacak kağıt süsler arasında; yelpaze süsler, top figürler, ponpon süsler, fenerler ve flamalar sayılabilir. Seçilen renge uygun olarak puantiye ve zigzag çizgili ürünler de düz renk malzemelerle bir arada kullanılabilir.

Kullan-At Kategorisinde Öne Çıkan Tercihler

Kullan-at ürünler sofra ürünleri ve kokteyl ürünleri olarak iki ayrı kategoride beğeniye sunulur. Farklı ihtiyaçlara ve menü çeşitliliğine uygun olarak satılan tabak çeşitleri formlarıyla yemeklerin şık servis edilmesini ve misafirler tarafından iştahla tüketilmesini sağlar.

Kokteyl ürünleri; pipetler, kürdanlar, karıştırıcılar ve çöp şişten oluşur. Kek kapsülleri ve standları görsel anlamda masanın şıklığını artırır ve bir çekim gücü oluşturur.

 • Lüks
 • Renkli
 • Kombinli
 • Renkli ve
 • Karton ürünler

Pek çok farklı etkinlikte eksiksiz karşılama için güvenle kullanılabilir. Parti mekanına girişten sofra düzenine, dekoratif malzemelerden eğlencelik ürünlere kadar her bir parça belirlenen renk ve konsepte uygun olarak seçilerek eğlencenin dozu baştan şekillenebilir. Partinizin rengini seçin ve yaratıcılığınızı gözler

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.