Görünüm:
Beyaz Meşale
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Kırmızı Meşale
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Mavi Meşale
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Sarı Meşale
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Yeşil Meşale
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Meşaleler

Özellikle spor müsabakalarında taraftar gruplarının sıkça kullandığı bir ürün olmakla beraber, doğum günü organizasyonları, evlenme teklifi organizasyonları, kına gecesi, düğün, nişan, ve daha bir çok etkinliğe renk katan bir üründür meşaleler. Bir çok renk seçeneği ile birlikte satışa sunulan meşale çeşitleri ile birlikte tüm sitemizden hafta içi saat 15:00'a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargo ile hızlı bir şekilde gönderilir. 

Meşale Renkleri ve Çeşitleri

Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil ve Beyaz en çok kullanılan meşale renkleridir. Ayrıca gazyağı ile yanan bahçe meşaleleri de oldukça sık kullanılan meşale çeşitleri arasındadır. Bahçe meşaleleri en çok fener alaylarında kullanılır. Bir çok insan ellerine meşalelerini alarak coşkularını gönüllerince yaşayarak çok güzel br görüntü oluşturular. 

Meşale Nasıl Kullanılır?

Meşalelerin uçlarında ya bir fitil bulunur ya da ince bir kağıt ile kaplanmış renkli toz vardır. Meşale en az 60 derecelik bir açı ile yukarı doğru tutulurken fitil veya ince kağıt ile kaplı alana ateş değdirilmesi ile meşale ateşlenir. Çok güzel renkil bir duman eşliğinde aynı renkte de bir ışık çıkararak güzel kareler elde edilmesine olanak sağlayan bir parti malzemesidir. 

Meşaleler Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Meşaleler kullanılırken etrafta kesinlikle kolay alevlenebilir maddeler olmamasına dikkat edilmelidir. Meşale ateşlenirken kesinlikle yüzünüze doğru tutulmamalı önünüze doğru minnimum 60 dereceiik bir açı ile tutulmalıdır.  Ayrıca meşalelerin 18Yaş altındaki çocuklar tarafından kullanılmasına izin verilmemelidir. 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.