Parti Maskeleri

Genel olarak doğum günleri ve maskeli balolarda kullanılan en önemli malzeme çeşitli maskelerdir. Tüm maskeler farklı model ve çeşitte olup özel tasarımlarıyla hem çocukların hem de çocuk kalanların beğenisini kazanmaktadır. Partici ailesi olarak üretimini ve satışını yaptığımız tüm maskeler özel olarak satışa sunulmaktadır. Toplu alımlarda yapılan özel indirimlerle daha uygun fiyatlarla sahip olunmaktadır. Maske çeşitlerini, fiyatlarını ve kargo sürecini tek tıkla sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Partici.com sitemiz 7/24 aktif olup kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 11,90 TL KDV Dahil
Superman Maske
Pakette 6 Adet
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,92 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 9,89 TL KDV Dahil
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Maskede Tek Kaliteyiz

Maske modellerini bulmak için doğum günü konseptine göre seçmek için uzman ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz. Maskelerimizin hepsi aynı kalitede olup sadece modelleri farklıdır. Her çocuğun hayallerinde yaşattığı kahramanların resmi aktarılarak imal edilir. Partilerde kullanılan tüm maskeler ortamın daha farklı ve daha eğlenceli geçmesini sağlamaktır. Firma olarak tüm maske çeşitlerimizle online sitemizde sizlere destek olmaktayız. Cazip fiyatlarımız ve kaliteli ürünlerimizle her zaman yanınızdayız. Çeşitli maske modellerini bulmak için hemen iletişime geçin.

Özel Fiyatlarla Maske Satışı

Maskelerin hepsi özel kutularla verilen adrese hızlı kargo ile gönderilmektedir. Beğendiğiniz modeldeki maskeyi satın almak için adımları takip edebilirsiniz. Online sitemizde tüm özel maske çeşitleri yer almaktadır. Kızlar ve erkekler için farklı tasarlanan maskeler aktif olarak satılmaktadır. Kağıt ve diğer plastik malzemelerden imal edilen tüm maskeler farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. Sevimli ve korkunç maskeler özel maskeli balolarda aktif olarak kullanılmaktadır.

Maske Çeşitlerimiz

Firmamızda yer alan ve satışa hazır bekleyen maske çeşitlerimiz sizi oldukça mutlu edecektir. Beğendiğiniz ürünü sipariş vererek en kısa zamanda elinize alabilirsiniz.

Partici ailesinde yer alan tüm maske çeşitleri;

  • Starwars
  • Frozen
  • Prenses
  • Mickey Mouse
  • Spider Man
  • Batman
  • Superman
  • Cadı maskeleri
  • Pija maskeliler
  • Vampir maske

Tüm maske çeşitlerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Aradığınız tüm maske çeşitleri sitemizde sizleri bekliyor olacak. Partinizden önce temin edeceğiniz tüm maskeler aynı kalitede gelmektedir. Özellikle maskeli partilerde en gerekli olan maskeler en uygun fiyatlarla sizler için satışa sunulmaktadır.

Doğum Günlerinde Maske Farklılığı

Eğlenceli ve hareketli doğum günü partilerinde takılan tüm maskeler ortamın daha özel olmasını sağlar. Kızlar ve erkekler için ayrı olarak tasarlanan maskeler size ve konseptte çok yakışacak. Kostümlere uyan maskeyi bulmak için hemen sitemize ulaşın ve tercihinizi yapın. Uzun süre kullanıma uygun özel plastik maskeler ve kağıt maskelerle her zaman yanınızdayız.

Tüm maskeler lastikli olup tam yüze oturur şekilde üretilmektedir. Tüm maskelerimiz gerekli denetimlerden geçerek sağlığa zarar veren maddeler kullanılmaktadır. Maskelerde farklılık arayanların tek adresi olarak her zaman yanınızdayız. Parti konseptine uygun en özel maskeler için hemen iletişime geçin.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.