Lila Renk Parti ve Kullan At Sofra Ürünleri

En etkileyici renkler arasında sayılan lila, pek çok davet ve organizasyona enerji katar. En az siyah ve kırmızı kadar dikkat çeken lila renk, ortaya çıkan görüntünün sanatsal bir nitelik kazanmasını sağlar. Açık tonlar ilham verirken, koyu tonlar kullanıldığı mekana şıklık katar.

Görünüm:
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Lila Plastik Bıçak
Pakette 25 Adet
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Lila Plastik Çatal
Pakette 25 Adet
Paket Fiyatı : 8,83 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 7,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 4,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Lila Zigzag Peçete
Pakette 20 Adet
Paket Fiyatı : 8,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Plastik Lila Bardak
Pakette 25 Adet
Paket Fiyatı : 8,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 6,89 TL KDV Dahil
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sizin Partinin Rengi Ne?

Küçük ya da büyük, az kişiyle ya da kalabalık partilerde uyum her şeyden önemlidir. Kapıdan içeriye girildiği andan itibaren aksesuarlardan masa düzenine, süslemelerden paketlere kadar her detay önceden planlanmış olmalıdır. Bu işe ayıracak vaktim yok diyenlerdenseniz siz de hazırlıklarınızı Partici sitemiz üzerinden kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Eksiksiz bir organizasyonun olmazsa olmaz yardımcıları arasında;

  • Balonlar
  • Sofra ürünleri
  • Konfetiler
  • Süslemeler sayılabilir.

Kusursuz bir davet için işe davetli listesi yaparak başlayabilirsiniz. Keyifli bir online alışveriş deneyimi eşliğinde unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirerek yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Unutulmaz Anılara Eşlik Edecek Parti Malzemeleri

Seçilen mekan, davetin anlam ve önemine uygun olarak seçilecek renk, parti malzemeleriyle desteklenmelidir. Lila, baby shower partilerinden doğum günlerine, mevlitten yılbaşına kadar pek çok farklı gün için tercih edilir. Lila renk ve desenden oluşan bardaklar, peçeteler, kullan at ürünler, balonlar, süslemeler ve hediye kutuları göz yormadan dikkat çekmek isteyenler için kullanılır. Seçilen rengin yoğun olarak kullanıldığı konseptler, yapılan organizasyonun uzun süre konuşulmasında da etkilidir.

Zengin İkram Sofrasına Özel

Eski dostlukların pekiştiği, yeni arkadaşlıkların kurulduğu partiler, zengin ikramlarla değer kazanır. Misafirlerin kendilerini iyi hissetmesini sağlayan hazırlıklar, aniden ortaya çıkacak talepler göz önünde tutularak tamamlanmalıdır. İkramların yerleştirileceği masalar, lila masa eteğiyle şık bir görünüm kazanabilir.

Yine aynı tonlarda kullanılacak;

  • Strafor süsler
  • Tabak&peçete uyumu
  • Bardak seçimi
  • Çatal&bıçak&kaşık düzeni ve
  • Gül yapraklı süslemeler özenle hazırlanan lezzetlere ulaşımı kolaylaştırır.

 

Kullan-at lila sofra setleri farklı davetli sayısı göz önünde tutularak online sipariş ile satın alınabilir. Eğlenceli sürprizler için tercih edilecek balon, tül ve hediye kutuları mekana farklı bir boyut kazandırır.

Unutulmaması Gereken Detaylar

Hiç görülmemiş detaylar eşliğinde vereceğiniz partinin uzun süre konuşulmasını sağlayabilirsiniz. Davetin verilme nedeni ve belirlenen temaya uygun olarak yapılacak lila hazırlıklarla ortamın enerjisi güçlendirilebilir. Bebek ve çocuk organizasyonlarının yanı sıra yetişkin doğum günleri ya da yılbaşı için kullanılacak ürünler, fark yaratabilir.

Unutulmaz bir davette, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hazırlıklar ile kusursuz bir kutlama yapılabilir. Eğlencenin doruğa ulaştığı anlarda kullanılacak balon ve çeşitli süslemeler, orijinal bir görsellik sağlar. Siz de hazırlıklarınızı partici.com.tr adresi üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Organizasyon tarihi yaklaştıkça stres olmamak ve yeterli donanımı kurmak için önceden davetli listesi hazırlayabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun online sipariş vererek kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Baştan sona lila rengin hakim olduğu kutlamalar yaşam motivasyonunu destekler.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.