Minik Yıldızlar

Doğum günü kutlamaları en değerli ve hatırlanan kutlamaların başında gelmektedir. Bu nedenle kutlama sırasında kullanılan malzemelerde aynı kalitede ve hatırlanabilir olmalıdır. Firma sizler için hatırlanan ve kişiye özel olan minik yıldızlar setini sunuyor.

Herkese özel olarak tasarlanabiliyor ve istenildiği taktirde bebeğinizin yada çocuğunuzun resmini bastırabilirsiniz. Minik yıldızlar ile beraber sizler de doğum günü çocuğunun adını süs eşyaları üzerinde taşıyabilirsiniz. Yıldız temalı olarak üretilmiş olan bu ürünlerden istediğiniz sayıda ve istediğiniz türden sipariş verme imkanınız bulunuyor.

Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Minik Yıldızlar Setinde Bulunan Süsler Nelerdir?

Minik yıldızlar kullanılarak tasarlanan doğum günü süsleri oldukça çok çeşitlidir. İsteğe bağlı olarak minik yıldızlar serisi içerisinde bulunan kutlama malzemelerden bir ya da daha fazlasını edinebilirsiniz. Her bir paket içerisinde ortalama olarak 10 ve 12 adet arasında değişiklik olmaktadır.

Minik yıldızlar serisi içerisinde bulunan bu çeşitlerin bazılar:

  • Minik yıldızlar köpüklü baloncuk,
  • Minik yıldızlar özel davetiyesi,
  • Minik yıldızlar baskılı su baskısı,
  • Minik yıldızlar kürdanı,
  • Minik yıldızlar baskılı dev branda ve afiş seti.

 

Minik yıldızlar serisi içerisinde istediğiniz türden malzemeleri bulmak mümkündür. Bu sayede evde alınmış olan tüm süs eşyalarının üzerinde o anı ölümsüz kılacak olan bir iz bırakılmış olur. İsterseniz çocuğunuzun ismini ve hatta resmini bile bu etiketlerin üzerine bastırabilme imkanınız bulunuyor.

Minik Yıldızlar Peçete, Balon Oyuncağı

Minik yıldızlar seti içerisinde bulunan peçetelerden, etiket türlerine kadar tüm alanda kullanılan bu malzemeler kalite standardı bakımından yüksek bir değere sahiptir. Ayrıca sağlık konusunda herhangi bir tehdit unsuru barındırmayan minik yıldızlar setinde istediğiniz sayıda sipariş verme imkanınız bulunuyor.

En kısa süre içerisinde teslimi yapılan minik yıldızlar seti sağlıklı malzemeler ile üretilir ve sağlık konusunda tehdit unsuru değildir. Minik yıldızlar seti içerisinde her pakette ortalama olarak 10 adet bulunuyor. Ücretler içerisinde ise herhangi bir KDV ücreti kesintisi olmuyor. Ek bir ücrete gerek yoktur. Temel fiyat içerisinde diğer tüm ücretler dahildir.

Minik Yıldızlar Davetiye ve Su Şişesi Baskısı

Minik yıldızlar seti içerisinde bulunan tüm malzemeler kalite güvencesi sunar. Bunun yanında istenilen sayıda etiket ve davetiye siparişi verilmesine olanak sağlıyor. Ek olarak alınan malzemelerde fiyat standardı bulunuyor. Bu sayede cebinizi de güvence altına alarak satın aldığınız minik yıldızlar serisi ile hayalinizde olan doğum gününü düzenleyebilme imkanınız bulunuyor.

Minik Yıldızlar Renkli Etiketleri

Kız ya da erkek çocuğuna uygun olacak şekilde üretilen minik yıldızlar süs eşyaları istenilen renklerde etiketlerden üretilebiliyor. Kız çocuklarına ve erkek çocuklarına göre üretilen renkler ve tasarımlar ile kutlama alanının daha hoş görünmesini sağlıyor. İstenilen süre zarfında iletişim kurabilme imkanınız bulunuyor. Bu sayede aklınıza takılan sorunlar hakkından bilgi alabilirsiniz. Ek olarak verilen siparişler tam gününde teslim ediliyor.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.