Kişiye Özel Erkek Çocuk Doğum Günü Malzemeleri

Firma son dönemlerde oldukça popüler hale gelen cinsiyete dayalı olarak kutlanan doğum günleri için malzeme üretiliyor. Üretilen malzemeler sadece erkek çocuklarına özel olarak tasarlanmış olan baskıları içeriyor. Bu özel baskılar sayesinde kişiye özel erkek doğum günü kutlamalar daha eğlenceli ve kamaştırıcı hale geliyor.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Erkek Doğum Gününe Özel Maskeler

Erkek çocuklarının partilerinde kullanılması için tasarlanmış olan Avengers, Pepee, Cars, Harika Kanatlar ve Spiderman gibi ünlü karakter baskıları bulunuyor. Bu maskelerin herhangi bir özel boyutu bulunmamakla beraber her çeşit yüz şekli için uyumlu bir şekilde kartondan üretilmiştir. Suya dayanıklı ve kolay yıpranmayan yapısı ile beraber ileride yapılacak kutlamalar için de uygundur. Maskelerin yanı sıra kullanılan masa örtülerinde de karakterler basılıdır. Masa örtüleri ve kenarlarında kullanılan eteklerde erkek çocuklarının partisine uygun olan baskılı motifler bulunuyor.

Erkeklere Özel Parçalar

Erkek partileri için kullanılması gereken yiyecek ve içecek malzemeleri başta olmak üzere kutlama sırasında kullanılmak üzere tasarlanmış olan süsler bulunuyor.

Bunlardan bazıları,

  • Baskılı maske çeşitleri,
  • Erkeklere özel baskılı bardak ve taba çeşitleri,
  • Erkek çocuğuna uygun çizgi karakterlerin basılı olduğu masa örtüleri,
  • 8'li Kalıplar içine yerleştirilmiş olan çeşitli tabak ve bardak kartonlar,
  • Yemek sunumu sırsında kullanılmak üzere kek kalıpları ev peçete çeşitleri bulunuyor.

Tüm bu malzemeler sadece erkek çocukları için uygun olan karakterler basılarak üretilmiştir. Bu sayede her çocuk için özel olarak istediğiniz çizgi ve süper kahraman baskılı malzemeler ile parti verebilme imkanınız bulunuyor.

Taraftar Erkekler İçin Süsler

Taraftar olan erkek çocukları için kullanılan kutlama malzemelerinde takımların renkleri ve armaları basılı halde üretiliyor. İsterseniz Beşiktaş isterseniz de diğer büyük takımlara özel olarak üretilmiş olan baskılı balonları satın alabilirsiniz. Bu sayede özel gününüze sizler için de özel olan futbol takımınızı da dahil etmiş olursunuz. Erkek çocukları için değerli olan futbol takımlarının baskıları hem peçete hem de diğer süs eşyalarının üzerinde mevcuttur. Bu şekilde bir takım kurabilme ve bütünlük sağlama imkanınız bulunuyor.

Süper Çizgi Film Karakterleri Sizlerle

Kız çocuklarında olduğu gibi erkek çocuklarının da sürekli olarak takip ettikleri çizgi ve süper kahramanlar bulunuyor. Bu nedenle üretilen erkek çocuğu partisinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan süs ve malzemelerde Pepee, Cars, Spiderman, Avengers gibi kahramanlar ve çizgi karakter baskıları bulunuyor. Balonlar başta olmak üzere afişlerde ve flamalarda istediğiniz karakterin baskılı olduğu süs eşyasını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra dondurma patileri ve ananas partilerine özel olarak dondurma baskılı ve ananas baskılı olan afişler bulunuyor. Bu afişlerin yanı sıra dondurma kutuları ve küçük servis tabaklarında da bu baskılar kullanılıyor. Her bir paket içerisinde

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.