Baby Shower Partisi

Son dönemler de trend haline gelen baby shower partisi, bebek bekleyen anne adaylarının düzenlediği bir etkinliktir. Baby shower partisini bazı anne adayları düzenlemezken bazıları ise organizasyonlara çok önem verdiği için yapmak ister. Baby shower için bebeğin cinsiyetinin belli olması gerekir. Ona göre bir konsept belirlenir ve düzenlemeler yapılır.

Sırala
Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 10,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 19,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 20,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 12,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 59,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 34,89 TL KDV Dahil
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Baby Shower Partisi İçin

Baby shower oldukça eğlenceli ve hareketli geçmektedir. Anne adayları ister bireysel olarak bu partiyi hazırlayabilir ister organizasyon firmasıyla anlaşabilir. Sitemiz de kız ve erkek bebekler için her türlü süsler mevcut. Baby shower için balon konseptleri çok tercih edilmektedir.

Genellikle anne adayları bebekleri için düzenledikleri bu parti de balon ağırlıklı olarak gösteriş yaparlar. Pembe, beyaz ve mavi renk balonlar en çok tercih edilenlerdir. Bunları paket olarak almak daha mantıklı olacaktır. Sitemizde balon gibi ürünler paket olarak satılmaktadır. İster masaya ister helyum gazlı alarak tavana kadar uzatabilirsiniz. Genellikle masa konseptli olanlar daha fazla tercih edilmektedir.

Masanın kenarlarına balon konulması daha hoş bir görüntü yaratır. Ancak renklerinde uyum sağlaması ve birbirine zıt olmaması da gerekir. Bu nedenle elinizde bulunan örnekler size bu anlamda yardımcı olacaktır.

Baby Shower Parti Malzemeleri Nasıl Olmalıdır?

Bebeğin cinsiyeti belli olduysa eğer parti malzemelerinin ilk rengi mutlaka bebeğin cinsiyetine uygun olan renk olmalıdır. Genellikle bir masa konsepti belirlenir. Bu masaya uygun süslerle birlikte parti için süslemeler yapılır.

Masa da genellikle balon, dekoratif mumlar ve pasta olur. Pastanın da dekora uygun olması daha güzel bir görüntü ortaya çıkmasına neden olur. Parti malzemeleri belirlenirken bu konuda detaylı yardımı sitemizden alabilirsiniz. Sitemiz de birbirinden çeşitli konseptlere uygun dekorlar bulunur.

Baby shower için genellikle konulacak şeyler bellidir. Ancak bazı anne adayları masaların ve dekor düzenini daha kalabalık yaparak farklı bir görüntü oluşturmak isterler. Genellikle daha renkli ürünler tercih ederek bebeklere uygun bir konsept yaratmak gerekir. Daha renkli ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Baby Shower Partisine Nasıl Hazırlanılır?

Doğacak bebeğiniz için farklı bir konsept hazırlamak isterseniz eğer sitemiz size bu konuda yeni fikirler verecektir. Birbirinden farklı renkler ve çeşitlerle kapılarını sizlere açmaktadır. Baby shower için liste hazırlamak size bu anlamda yardımcı olacaktır.

Baby shower partisi için anne adayının giyeceği çok önemlidir. Hatta annelerin takacağı taçların satışı da sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Anne adayları için kız bebek ve erkek bebek taçları bulunmaktadır. Konsepte uygun olanı tercih ederek satın alabilirsiniz.

Misafirleriniz için de yapılan gerekli süsler sitemiz de bulunmaktadır. Genellikle bebek resimli hediyelikler yaptırılarak misafirlere dağıtılmaktadır. Siz de bu gibi süsleri değerlendirebilirsiniz. Gelecek olan misafirlere mutlaka bir hediyelik vermek daha hoş bir görüntüye sebep olabilir.

Baby Shower Partisi için Hediyelik Seçimi

Bebeği olacak anne adaylarının misafirlere ikram edeceği birçok hediyelik çeşitleri olabilir. Parti malzemeleri satan firma olarak her anlamda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Hediyelikleri çok lükse kaçmadan da daha sade bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Baby Shower Parti Temaları

Baby shower için mutlaka bir temanın belirlenmesi gerekir. Her türlü çeşitli temaları sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz. Temaların önceden mutlaka belirlenmesi gerekir.

Bu belirlenen temaya göre;

  • Peçete
  • Süsler
  • Tabak ve kaşıklar
  • Kürdan gibi süsler de belirlenir.

Ana temaya uygun olarak masa da kullanılacağı için mutlaka önceden belirlenmesi gerekir.

En Zevkli Vakitler İçin

Baby Shower genellikle annelerin düzenlemiş olduğu bir partidir. Genellikle güzel ve zevkli vakitler geçirmek için hem de bebeğin gelişine özel bir kutlama olarak yapılmaktadır. Parti malzemeleri satan bir firma olarak bu alanda her zaman en iyi satışlar yapmaktayız. Firmalar arasında en kaliteli hizmeti vererek hem de en uyguna hizmet sunarak birçok müşteriyi bünyemize çekmekteyiz.

Özel günler için her türlü peçete, kürdan, süsler, tema gibi daha birçok görseli sitemiz üzerinden satışa sunmaktayız. Online sipariş hizmetinden yararlanarak ürünlerin kısa süre de elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Online sipariş veren firmalar da genellikle çeşitler de daha fazladır. Bu nedenle mağazalardan satış yerine internet üzerinden ürünleri almak her zaman daha mantıklıdır. Kısa sürede ürünler elinize ulaşmış olur.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.