dogum-gunu.jpg (158 KB)
Doğum Günü

Çocuklar, yetişkinler, kız ve erkek doğum günleri için özel hazırlıklar yapılmaktadır. Her yaşın ayrı bir güzelliği vardır ve her yaş özel organizasyonlar ile karşılanmalıdır. Tüm doğum günü etkinlikleri için ihtiyacınız olabilecek tüm ürün çeşitlerini partici olarak müşterilerimize sağlıyoruz. Sitemiz, doğum günü kategorileri bölümünde, kişiye özel ürünler, dekor ve süsler, aksesuarlar, balonlar gibi tüm ürün çeşitlerini bulunduruyoruz. Sitemiz üzerinden ürün seçimi yapabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 1257 ürün görüntüleniyor.

Ürün Çeşitlerimiz

Partici.com olarak sizlere tüm organizasyon türlerine göre ürün çeşitleri sunuyoruz. Doğum günlerinizi için ürün çeşitlerimizi, yapacağınız etkinliğin özelliğine, kişiye göre sınıflandırma yaptık. Bu kategori bölümünde ürünlerimizi şu şekilde sınıflandırdık.

  • 1 yaş doğum günü,
  • Erkek doğum günü,
  • Kız doğum günü,
  • Yetişkin doğum günü,
  • Doğum günü dekor ve süsleri

Bu başlıklar altında, yapacağınız organizasyonda ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz tüm ürün çeşitlerini bulunduruyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz ürün türlerini online olarak seçebiliyor ve siparişlerinizi oluşturabiliyorsunuz. Partici olarak sizlere en iyi ürünleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.

1 Yaş Doğum Günü

Sitemizi ziyaret ederek çocuklarınızın 1 yaş partisini eksiksiz olarak hazırlayabilirsiniz. 1 yaş kutlamaları aileleri heyecanlandırmakta ve yapacakları etkinliğin eksiksiz olmasını istemektedir. Tüm ürün çeşitlerini profesyonel elemanlarımız ile özenli olarak hazırlıyoruz. 1 yaş partileri için daha çok kullan at türü ürün çeşitlerine yer veriyoruz. Bu ürünlerin kullanımı kolay ve maliyeti düşük ürünlerdir.

1 yaş partileri için sitemizden temin edebileceğiniz ürünler arasında, kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı, kullan at bardak, peçete, tabak, orta süsleri, flamalar, asma süsler, yazı çeşitleri gibi çok sayıda ürün yer alıyor. Ayrıca, sevimli hayvanlar, balon çeşitleri, yıldızlar gibi süsleme ürünleri de yer alıyor. Partici olarak sizlere olmazsa olmaz parti malzemelerini hemen temin ediyoruz.

Erkek Doğum Günü

Erkek çocuklar için doğum günü temalarını partici.com sitemizde bulabilirsiniz. Erkek çocukların sevdiği tema ürünleri arasında, maskeler, arabalar, iş arabaları, çeşitli kahramanlara ait temalar bulunmaktadır. Erkek doğum günü kategori bölümümüzde tüm parti temalarını bulabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Doğum günlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz, süsleme ürünleri ile birlikte, ikram tabakları, bardaklar gibi kullan at ürünlerini sizlere sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyoruz.

Kız Doğum Günü

Kız çocukları süslere ve özel ürünlere daha çok ilgi gösterirler. Onların doğum günlerini kutlarken, sevdikleri süsler ile ortamın süslenmesi onları daha çok mutlu edecektir. Partici olarak, sizi ve çocuklarınızı mutlu edecek ürünleri rahatlıkla satın almanızı sağlıyoruz. Sitemizin ilgili bölümündeki ürünlerden seçim yaparak, partinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Kız çocuklarının en sevdiği temalar arasında, Barbie, balerin, prenses elena, prenses sophia gibi tema ürünleri bulunuyor. Ürünlerimiz lisanslı ürünlerdir ve güvenli bir şekilde sitemizden satın alabilirsiniz. Partici olarak en kaliteli ürünleri sizlere sunarak, sizlerin özel günlerinizde daha mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Yetişkin Doğum Günü

Yetişkinler için yapılacak yaş günü kutlamalarında, daha özel ürünler kullanılmaktadır. Yetişkin yaş gruplarına göre dekor ürünlerini seçebilir ve süslemeleri yapabilirsiniz. Yaş ve cinsiyete göre ürün renkleri farklılık gösterebilecektir. Partici.com sitemizde, yapacağınız etkinlikleri renklendirmek için tüm tema ürünlerini bulunduruyoruz.

Gençler özel günlerinde dekor için taraftarı olduğu takımların parti malzemelerini kullanmayı tercih ederler. Sitemizde, 4 büyük takımın tüm parti malzemeleri yer alıyor. Takım logolu, tabaklar, bardaklar, peçeteler, iyi doğdun harfleri, balon ve küçük çantalar gibi tüm ürünleri sitemizden temin edebiliyorsunuz. Ürünlerimiz ile yaş partilerinizde farklılıklar oluşturabilirsiniz.

En Gerekli Malzemeler

Doğum günleri herkes için en önemli günlerden birisidir. Bu günlerinin en iyi şekilde kutlanmasını isterler. Bunun için en önemli malzemeler belirlenir ve olmazsa olmaz ürünler hemen temin edilmeye çalışılır.

Partici.com olarak ihtiyaç olabilecek tüm ürünleri sitemizdeki kategori sayfasında yayınlıyoruz. Bu ürünler arasında, anı panosu, parti tabakları, parti bardakları, masa örtüsü, ponpon süsleri, hediyelikler, balonlar, afişler, temalı kürdanlar vb. gibi ürün çeşitlerinin tamamı sitemizde bulunmaktadır.

Bizlere, Whatsapp destek hattımız üzerinden ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz stoklarımız arasına yer alıyorsa aynı gün hazırlıyor ve kargoya teslim ediyoruz. Stoklarımızda bulunmayan ürünleri ise hemen hazırlamaya başlıyor,

birkaç gün içerisinde kargoya veriyoruz. Kargo ile ürünlerin 3 gün içerisinde size ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.