parti-dekor-susleri.jpg (56 KB)Doğum Günü Dekor ve Süsleri

Doğum günü konseptlerini rahatlıkla tamamlayabileceğiniz aradığınız tüm süsler burada sizleri bekliyor! Asma süslerden, banner süslere, tavan süslerinden kapı afişlerine, ponpon süslerden yelpaze süslere, top süslerden üçgen flamalara kadar yüzlerce çeşit parti süsleri sizleri bekliyor.

Doğum günlerinizde kullanabileceğiniz banner süsler, happy birthday ve iyi ki doğdun afişler bir doğum günü partisinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Partinizin renk ve temasına göre ponpon süslerden diledğiniz renkleri tercih edebilir, doğum günü masanızın arka planını beğendiğiniz perde ve afişlerle düzenleyebilirsiniz. 

Eğer akşam saatlerinde veya gece yapacağınız bir parti düzenlediyseniz, fener süsleri mutlaka denemelisiniz. Ortamı farklı renklerde veya temanıza uygun renklerde fenerler ile süsleyerek çok güzel bir ahenk oluşturmak biraz da sizin hayal gücünüz ile sınırlı. 

Satın aldığınız ürünler stoklarımızdan aynı gün kargoya teslim edilerek, kişiye özel hazırlanacak ürünler ise 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek en kısa sürede adresinize kadar ulaştırılması sağlanır. Şimdiden sizlere keyifli ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir doğum günü partisi dileriz. 

Görünüm:
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,48 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 15,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 16,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 17,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Toplam 210 ürün görüntüleniyor.

Aydınlık Fenerler

Doğum gününü akşam saatlerinde yapmak isteye kişiler için tasarlanmış olan fenerler her cinsiyete uygun. Her renkte mevcut olan fenerleri akşam saatlerinde kullanarak hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Fenerlerin çapı ortalama olarak 20 cm civarıdır. Bu nedenle kullanıma uygundur. Altın sarısı veya gümüş renkleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Fiyat olarak uygun olması süsler arasında en çok tercih edilen süslerden olmasına neden oluyor.

Ponpon Süsler

Düzenlenen doğum günlerinde kullanılmak üzere üretilmiş olan süsler arasında en çok rağbet gören arasındadır. Sadece kız çocukları için değil ayrıca erkek çocukları için de uygun olan asılabilen ponponlar her çeşit ve renkte üretime sahiptir. Satın alınan her paket içerisinde ortalama olarak 2 adet ponpon yer alıyor. Aynı renkte ponponun yer aldığı paketlerden istenildiği kadar satın alınabilme imkanı var. Ponponlar tavana yada istenilen herhangi bir eşyanın üzerine asılarak kullanılabiliyor. Bu nedenle kullanım sırasında sizlere artı bir avantaj sağlıyor.

Yelpaze ve Asma Süsler

Evin veya odanın tavanının hoş görünmesi için en çok tercih edilen asma süsler 2 metre kadar uzunluğa sahip olabiliyor. Ayrıca tavana asılabilen yelpazeler de kullanım açısından oldukça pratik. Uğraştırmayan bu süsler fiyat olarak standartların altındadır. Böylelikle her bütçeden kişiye hitap ediyor. İster sadece yelpaze isterseniz de hem yelpaze hem de asma süslerden alabiliyorsunuz. Sadece yelpaze süsü içerisinde iki parça, yelpaze ve diğer asma süslerde ise üç adet süs yer alıyor.

Bu yelpaze süsler kullanım açısından;

  • Odanın daha parlak görünmesini,
  • Kutlama alanının daha şık bir görünüme sahip olmasını,
  • Alanın daha yoğun görünmesini,
  • Klasik kutlamaların dışında sizlere ve sizin stilinize özel bir havanın yaratılmasını sağlıyor.

 

Kullanılan asma süsler ve yelpazelerin aynı paket içinde daha uygun fiyat ile satılıyor olması kullanım kolaylığı ve fiyat avantajı sağlıyor. Böylelikle az ödeyerek daha fazla süse sahip olunuyor.

Banner Çeşitleri Bulunuyor

Banner çeşitleri kullanımı gerekli olan bir doğum günü süs çeşididir. Böylelikle kutlama alanında kutlaması yapılan doğum günü sahibinin adı yazılmış olur. Bannerlar ister pembe isterseniz mavi olacak şekilde renklere sahiptir. Ayrıca üzerine istediğiniz türden isim yazma ya da hoş geldiniz yazısı yazdırma hakkınız bulunuyor. Böylelikle güzel bir yazı ile misafirlerinizi selamlamış olursunuz. Kullanım açısından en çok tercih edilenlerden olan bannerlar ev girişine asılıyor.

Afiş ve Çerçeveler

Kutlama sırasında geçmiş anılarınızı ortama taşımak için çerçeve ve afişler bulunuyor. Afişler ile istediğiniz her düşünceyi yazıya dökebilirsiniz. Çerçeveler ile ise istediğiniz her anınızı ölümsüz kılabiliyor ve ortama ayrı bir hava verebilme imkanına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz her renkten çerçeve ve afiş bulunuyor. Afiş üzerine yazılacak olan yazıyı sizlerde belirleme imkanına sahipsiniz. Renkler konusunda ise her cinsiyetten kişiye uygun afiş mevcut.

Ortamı Canlı Tutun

Kutlama ortamının daha aktif ve parlak görünmesi için istediğiniz her renkten strafor süs mevcut. Bu şekilde istediğiniz tüm renkleri kullanarak gayet hoş bir havaya sahip olan kutlama ortamı yaratabilirsiniz. Straforlar her yaştan çocuk için uygun olacak şekilde üretilmiştir. Çocukların yaşlarına göre doğum günü strafor süslerinden satın alabilirsiniz. Böylelikle herkes doğum günü çocuğunun yaşı hakkında bilgi sahibi olabilir. Bunun yanında ek olarak hoşgeldiniz yazılarını da bulunduran strafor süsler ile misafirlerinizi hoş bir şekilde selamlama imkanı bulursunuz.

Renkli Gözlükler

Kutlama alanına uygun eşyalar ile eğlenceli bir ortam yaratmak için iyi ki doğdun yazılı gözlükler bulunuyor. Ayrıca selfie yazılı olan gözlükler de son dönemlerde kutlamalar için en çok tercih edilen süsler arasında. Karton maddeden yapılan gözlükler cinsiyetlere göre değişiklik göstermiyor. Bu nedenle istenilen renklerde almak mümkündür. Yaş farkı gözetmeden kullanılan bu gözlükler sayesinde daha eğlenceli bir kutlama yapmak mümkün.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.