6 Ay Kınası Parti Malzemeleri

Yeni doğan bebekler için pek çok kutlama yapılır. Bu kutlamalardan en bilinenleri arasında, baby shower, kırk çıkarma, sip and see, bebek mevlitleri gibi kutlamalar bulunmaktadır. Şimdi de popülerleşmeye başlayan kutlama son zamanlarda ortaya çıkan 6 ay kınası olmaktadır. Aslında halk arasında bu parti Türk gelenek ve göreneklerimizin bir gereği olarak yapılmaktadır. 6 Ay Kınas, kız çocuğun doğumunu tam anlamıyla müjdelemek için düzenlenir. 

Görünüm:
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 13,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 21,49 TL KDV Dahil
Kırmızı Top Süs
Pakette 2 Adet
Paket Fiyatı : 18,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 5,90 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
Paket Fiyatı : 14,89 TL KDV Dahil
34,89 TL
Paket Fiyatı : 29,89 TL KDV Dahil
%14 indirimli
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

6 Ay Kına Partisi Nasıl Yapılır?

Bir partinin kusursuz olabilmesi için gerekli adımların eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kına partisi için de çeşitli düzenlemeler gerekmektedir. Bunlar;

  • Öncelikle bebek için cici anne olarak adlandırılan bir kına annesi belirlenir.
  • Cici anne bir sepete kına malzemelerini koyar ve bebeğin ailesine verir. Sepette bebeğin partide giyeceği kıyafetler de bulunur.
  • Aile, cici anneye hediyeler verir.
  • Kına yakılacağı gün önce bebeğe banyo yaptırılır ve dualara kına kıyafeti giydirilir.
  • Kına tepsisi hazırlanır ve çevresi çeşitli kuruyemiş ve lokumlarla süslenir.
  • Misafirler tepsinin etrafına dizilir ve cici anne bebeği ortaya getirir.
  • Cici anne bebeğin sağ eline kına yakar ve kırmızı bez ile örter. İlahiler dinlenir yenilir, içilir ve misafirler kendi aralarında oynarlar, eğlenirler.
  • Organizasyondan 3 gün sonra bebeğin eli ve ayağı yıkanır. Bebeğin sağ eliyle babadan para alması olayı gerçekleştirilir. Bu işlemle bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

 

Bu adımları inceleyerek siz de kız bebeğiniz için dilediğiniz kına partisini verebilirsiniz. Bu parti yalnızca kız bebekler içindir.

Partilerinizi En Güzel Şekilde Süsleyin

En gösterişli ve unutulmaz partiler için mükemmel bir dekorasyon ve süsleme çok önemlidir. Süsleme için Partici’de bulunan çeşitli süsleme malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Altın dekorasyon süs seti, yelpaze şeklinde süsler, rengarenk balonlar, popnpon ya da top şeklinde canlı renkli süslemeleri partilerinizde özenle kullanabilirsiniz. Göz alıcı bir parti için Partici’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Beyaz Dekorasyon Süs Seti

Ortamınızın duvarlarını süsleyebilirsiniz. Paket içerisinde 3 adet bulunmaktadır. 2 metre uzunluğunda ip ve üzerinde 12 adet flama vardır. 40 santimetre genişliğinde yelpaze formunda süs vardır. 30 santimetre genişliğinde petek formunda süs vardır.

Kırmızı Yelpaze Süs 2'li

Paket içerisinde 2 adet yelpaze şeklinde süs mevcuttur. Bu yelpazeler 50 santimetre boyutlarındadır. Duvarlarınızı süsleyerek ilgi çekebilirsiniz.

Kırmızı Ponpon Süs 2'li

Paket içerisinde 2 adet süs bulunmaktadır. 30 santimetre boyutlarındadırlar. Pelur kağıttan üretilmişlerdir. Müşteriye açılmadan gönderilir, yani şekli kendiniz oluşturacaksınız. Tavanlara asarak muazzam bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Pastel Yeşil Balon 10'lu Paket

Paket içerisinde 10 adet lateks balon vardır. Balonlar helyum uyumludur. Helyum gazı ile şişirirseniz, uçan balon olarak da kullanabilirsiniz. 6 Ay Kınası için süsleme ve dekorasyon ürünü olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir üründür.

Altın Yelpaze Süs 2'li

Paket içerisinde 2 adet altın rengi yelpaze süs bulunmaktadır. Bu yelpaze şeklindeki süsler 50 santimetre boyutundadır. İhtiyacınız olan tüm süsler Partici'de.

Partici Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.